قوانین

هزینه روزانه استفاده از اپلیکیشن مبلغ ۴۰۰ تومان است.

قوانین شیک باش
به شیک باش خوش‌آمدید. با عضویت در شیک باش قوانین زیر شامل حال شما خواهد شد، آنها را به دقت مطالعه کرده و در اجرای آنها کوشا باشید.

استفاده از سرویس شیک باش:
با عضویت در شیک باش می‌بایست از قوانین آن پیروی نمایید، از محتویات و سرویس‌های شیک باش سوء استفاده نکنید و از محتویات آن استفاده غیر مجاز ننمایید. از محتویات شیک باش مطابق با قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب ۱۳۸۲ استفاده نمایید. در صورت مشاهده هرگونه تخطی از قوانین امکان ادامه استفاده از کاربر سلب خواهد شد. به واسطه استفاده از سرویس‌های شیک باش مالکیت مادی و معنوی این سرویس‌ها به شما تعلق نمی‌گیرد و صرفاً از روش‌های قانونی و اجازه صاحب اثر مجاز به استفاده از آنها می‌باشید. هیچگونه حق استفاده از لوگوها علائم شیک باش را ندارید. مسئولیت محتوای شیک باش با موسسه تولید کننده محتوا بوده و شیک باش هیچگونه مسئولیتی در این زمینه به عهده نمی‌گیرد. ممکن است اعلامیه‌های سرویس‌ها، پیام‌های اجرایی و سایر اطلاعات در رابطه با استفاده شما از شیک باش از طریق پیامک یا ایمیل برای شما ارسال شود. حساب کاربری شما برای بهره‌مندی کامل از سرویس‌های شیک باش موردنیاز است. برای استفاده کامل از تمام سرویس‌های شیک باش پس از ایجاد حساب کاربری روزی چهارصد تومان از شارژ سیم کارت شما کم خواهد شد.

حفاظت از کپی رایت و حریم خصوصی:
ما به نقض کپی رایت واکنش نشان می‌دهیم و بر اساس رویه تعیین شده در قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان ایران مصوب ۱۳۴۸، حساب‌های افراد تکرار کننده نقض حقوق را می‌بندیم، دسترسی آنها به سرویس‌های شیک باش را مسدود می‌کنیم و حق هرگونه اقامه دعوا در مراجع قضایی جمهوری اسلامی ایران را برای خود محفوظ می‌دانیم.

تغییر و پایان سرویس‌های شیک باش:
ما دائماً در حال تغییر و بهبود شیک باش هستیم. ممکن است ویژگی‌ها یا عملکردهایی را اضافه یا حذف کنیم و همچنین ممکن است یکی از سرویس‌های شیک باش را به طور کلی متوقف کنیم یا به حالت تعلیق درآوریم. همچنین ممکن است شیک باش در هر زمان ارائه سرویس‌ها به شما را متوقف کند یا محدودیت‌های جدیدی به سرویس‌هایش اضافه کند.

حریم خصوصی در شیک باش:
ما به اطلاعات شخصی و خصوصی شما احترام می‌گزاریم و از آنها محافظت می‌کنیم و در این راستا تلاش داریم وب سایت و اپلیکیشن شیک باش بر اساس آخرین فناوری های نرم افزاری و سخت افزاری عرضه کنیم تا شما فضایی امن و مطمئن را تجربه کنید. اطلاعات شخصی شما فقط برای ارائه سرویس‌های مورد نیازتان استفاده می‌شود و ما به هیچ وجه اطلاعات شخصی شما را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهیم داد. ما هیچ گاه اطلاعات شخصی شما را از طریق ایمیل، تماس تلفنی و پیامک درخواست نخواهیم کرد. تمام تلاش خود را می‌کنیم تا اطلاعات شخصی شما را در اینترنت محفوظ نگه داریم و تمامی اطلاعات دریافتی شما را در فایل‌های محرمانه‌ای حفظ کنیم. برای حذف حساب کاربری شیک باش خود کافی است عبارت off 442 را به شماره ۴۰۸۰۱۹ ارسال نمایید. شیک باش اطلاعات شما را برای بررسی‌های آماری به کار می‌برد و وقتی اطلاعاتی را با شیک باش به اشتراک می‌گذارید (مثلاً با ایجاد حساب کاربری)، ما می‌توانیم از این اطلاعات برای بهبود خدمات رسانی به شما استفاده کنیم: مثلاً برای نشان دادن آگهی‌ها و نتایج جستجوی مرتبط تر با شما، برای کمک به شما برای برقراری ارتباط با افراد یا برای سریع‌تر و آسان‌تر کردن همرسانی اطلاعات با دیگران. حریم خصوصی شما برای شیک باش اهمیت دارد، از این رو اگر به تازگی کاربر شیک باش شده اید یا مدتی است کاربر آن هستید، لطفا کمی وقت بگذارید تا با شیوه کار آن آشنا شوید و در صورت وجود هرگونه سؤال به صفحه “تماس باما” مراجعه کنید.